+420 606 053 116 info@usir.cz

V současné době není ničím neobvyklým, mít budovy nebo jakékoliv objekty vybaveny kamerovým systémem, který může pomoci při zabezpečení majetku. Digitální technologie jsou v dnešní době nedílnou součástí každého zabezpečovacího systému. Mnohdy to ovšem nestačí, a tak je spolehlivá fyzická ostraha objektů jednou z nejžádanějších služeb současnosti.

Co vše zahrnují tyto služby

Fyzická ostraha objektů zahrnuje řadu činností. Všechny ovšem směřují k zajištění bezpečného provozu zařízení, ochraně zdraví a života zaměstnanců a hmotného majetku. K tomuto povolání, jenž zajišťuje speciálně proškolený pracovní tým. K dispozici mají speciální vybavení a mnohdy je jejich pracovním kolegou i speciálně vycvičený pes.

Do portfolia bezpečnostních služeb patří hlídkování budovy a jejího okolí, předcházení poškození nebo krádeži majetku, hlídkování na parkovištíchochrana vozidel, zamezení vstupu neoprávněných osob na území klienta, zajištění kontroly vstupu do podniku a osobní bezpečnosti zaměstnanců aj. Veškerá činnost a její specifikace je prováděna s ohledem na velikost budovy, ale také na požadavcích a přání klienta.

Výhody

Mnoho lidí si klade otázku, zda je ochrana objektu nutná, když vložili do monitorovacího systému a poplašného zařízení nemalé finanční prostředky. Kamerový systém sice dokáže odhalit krádež, ale v podstatě nedovede zabránit fyzické krádeži nebo neumí ochránit zaměstnance před útokem a podobně. Výhodou určitě je, že fyzická ostraha objektů je odstrašující příklad pro zloděje, což jim samozřejmě znepříjemňuje páchání trestné činnosti.

 

Fyzická ostraha objektů – špičkové bezpečnostní služby garantuje USIR, s.r.o.