+420 606 053 116 info@usir.cz

Hledáte spolehlivé řešení pro zajištění bezpečnosti vašeho objektu? Chcete předcházet krádeži a jiné trestné činnosti spáchané na vašem objektu? Spolehlivým řešením není jen kvalitní monitorovací systém, ale také fyzická ostraha objektu. Mnoho majitelů firem a velkých objektů se spoléhají jen na kamerový systém jiné moderní digitální technologie. Je to samozřejmě jedna z možností, jak zjistit pravou příčinu poškození vstupních vrat, vloupání do vozidel nebo krádež mědi.  Žádná kamera ale nedovede ochránit fyzicky majetek a popřípadě ani nedokáže ochránit zaměstnance před útokem nezvaných hostů. Fyzická ochrana objektů Praha je službou, kterou jistě každý ocení a která je jednou z hlavních našich činností.

Fyzická ostraha objektů Praha a její výhody

Mezi výhody se řadí především již výše uvedený fakt, že přítomnost fyzické osoby může ochránit majetek, ale také zachránit život v případě fyzického násilí a podobně. Navíc se jedná jistě o odstrašující příklad pro potencionální zloděje, protože v mnoha případech je fyzická ostraha objektů doprovázena speciálně vycvičenými psy.

Plnění úkolů

Pokud se majitel firmy nebo jakéhokoliv objektu v Praze a okolí rozhodne pro naši službu s názvem fyzická ostraha objektů Praha, je třeba si také nejdříve říci něco o organizaci práce. Zde se jedná v podstatě o tři fáze fyzické ochrany, kde jako první musí být vypracován akční plán, dále pak podrobná analýza potencionálních hrozeb a konečně jako třetí se jedná o přímou ochranu. Je třeba také zmínit, že pokud se jedná zaměstnance bezpečnostní agentury, ti by neměli být v rodinných vztazích s pracovníky dané firmy. K plnění stanovených úkolů je pak nutné mít ochranné ploty kolem území, zesílené dveře a mříže a podobně.

Každopádně je každá fyzická ostraha prováděna systematickým jednáním zaměstnanců bezpečnostní agentury s garancí bezpečného provozu a ochrany života zaměstnanců i soukromých osob.

 

Fyzická ostraha objektů Praha – špičkové bezpečnostní služby garantuje USIR, s.r.o.